/Files/images/00_sp/кочетова.jpg

Кочетова Олена Миколаївна, практичний психолог, спеціаліст вищої категорі

/Files/images/00_sp/IMG_20210902_171548.jpg

Дмитренко Наталія Миколаївна, соціальний педагог, спеціаліст вищої категорії

Кабінет психологічної служби розташовано на 1 поверху наліво від центрального входу

Графік роботи спеціалістів психологічної служби
Дні тижня З якого часу До якого часу
Понеділок 8:30 17:00
Вівторок 8:30 17:00
Середа 8:30 17:00
Четвер 8:30 17:00
П'ятниця 8:30 17:00

Перерва з 13:00 до 13:30

Консультації для батьків та школярів
Дні тижня Консультація практичного психолога Кочетової О.М.Консультація соціального педагога Дмитренко Н.М.
Понеділок 14:00-16:00 9:30-11:30
Середа 10:00-12:00-
Четвер - 14:00-16:00

(https://invite.viber.com/?g2=AQB%2BoAeOgfnyMUtXcBkUPuT1MSHzVFoqhavzszu%2Bb2eOhjZS2g5GermyU4TmEGQ3).
Також є можливість організувати індивідуальну або групову консультацію практичного психолога чи соціального педагога за допомогою телефонного або інтернет зв’язку, заявку на яку необхідно залишити в цій групі.

/Files/images/na_sayt/ааа.png

Спеціалісти психологічної служби Харківського ліцею №43 рекомендують:

Непрості часи породжують непрості виклики для нас, наших рідних та друзів, нашої роботи чи зайнятості. Однією з властивостей нашого організму, яка допомагає нам їх пережити, є психологічна стійкість. Що стійкішою є психіка, то швидше можемо долати труднощі, і тим кращі наші шанси відновитися після негараздів і травми. Ділимось переліком рекомендацій на цікаві та корисні матеріали, які підтримають стійкість нашу, наших дітей та наших близьких.

Діти переживають стресові ситуації легко, якщо отримують правильну допомогу від батьків, спеціалістів психологічної служби та вчителів.

Вправи для зняття відчуття тривоги, стресу, занепокоєння тощо

Практичний психолог ліцею пропонує цикл короткочасних зустрічей з порадами під час війни.

Поради для педагогів
Поради для школярів
Поради для батьків старшокласників
Поради для батьків підлітків

Інформацію для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини можна отримати звернувшись до наступних педагогічних працівників закладу освіти:

Заступник директора Харитонова Світлана Миколаївна (методичний кабінет, 2 поверх)

Практичний психолог Кочетова Олена Миколаївна (кабінет психолога, 1 поверх)

Соціальний педагог Дмитренко Наталія Миколаївна (кабінет психолога, 1 поверх)

Корисні посилання та брошури:

/Files/images/na_sayt/ббб.jpg Серія інформаційних матеріалів від МОН України «Психологічна турбота від Світлани Ройз»

/Files/images/na_sayt/ссс.png ЯК ВИЖИТИ ПІД ЧАС НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ТА ПІД ЧАС ВІЙНИ (буклет)

Брошура-порадник у легкій для дитячого сприйняття формі дає змогу школярам дістати уявлення про причини виникнення надзвичайних ситуацій, особливості їх перебігу та прояву, а також засвоїти алгоритм дій, які знижують ступінь ризику для життя та здоров'я. На сторінках порадника розповідається, як підготуватись до евакуації, які речі першої необхідності потрібно підготувати на випадок НС, як перетворити підвал на укриття, що робити, коли пролунав сигнал-попередження, та багато іншого.

/Files/images/na_sayt/ddd.png Поради батькам під час війни. Важливо як ніколи (буклет)

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні також розробив поради щодо піклування про дитину під час війни. Зокрема у брошурі ви знайдете вичерпну інформацію про харчування, гігієну, безпеку та психологічну підтримку дитини.

Міцного всім здоров’я!

АЛГОРИТМ БЕСІДИ ДОРОСЛОГО З ДИТИНОЮ, ЯКА НЕПОКОЇТЬСЯ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН

7 ПОРАД ДЛЯ ЗАХИСУ ВІД ІНФЕКЦІЇ

7 ФРАЗ БАТЬКІВ, ЯКІ ВАЖЛИВІ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ

ВАША РОДИНА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ - СКЛАДОВІ ГАРМОНІЙНОЇ САМОІЗОЛЯЦІЇ

СКЛАДОВІ ГАРМОНІЙНИХ СТОСУНКІВ В РОДИНІ ПІД ЧАС САМОІЗОЛЯЦІЇ

ВИСТУП СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА ХЛ № 43 ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

/Files/images/псих2.jpg

Перед психологічною службою ліцею стоїть завдання: підвищення ефективності супроводу навчально-виховного процесу, своєчасне виявлення труднощів, проблем та умов індивідуального розвитку особистості, корекція міжособистісних відносин усіх учасників педагогічного процесу, профілактика відхилень в індивідуальному розвитку та поведінці. Психологічна служба ліцею складається в систему, що спрямована перед усім на індивідуальну роботу з дитиною з метою максимального виявлення її творчих здібностей та умов її розвитку, формування здорового способу життя, подолання кризових життєвих ситуацій тощо.
Практичний психолог та соціальний педагог працюють над цілим рядом проблем, серед них:
„Психологічна готовність та адаптація першокласників до навчання в школі”;
  • “Адаптація дітей до умов перебування у навчально-виховному закладі”;
  • „Обдаровані діти”;
  • „Особистісно-орієнтований підхід у навчально-виховному процесі”;
  • „Профілактика та попередження відхилень у становленні особистості”;
  • “Профорієнтаційна робота”;
  • "Корекційно-розвиваюча робота з дітьми ”групи ризику” тощо.
Значна увага приділяється профілактиці дезадаптації першокласників на початку навчання. Мета соціально-психологічного супроводу першокласників полягає у визначенні психологічної готовності до навчання в школі, вивченні рівня адаптації до шкільного навчання, яка включає зовнішню та внутрішню сторони адаптації; а також в допомозі дітям, які показали низький рівень адаптації до шкільного навчання.
Кiлькiсть переглядiв: 1927